Dnes je piatok, 03.december 2021, meniny má: Oldrich
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Krajšie prsia bez skalpela? Ide to!

apríl 14, 2019 - 22:20
Mnoho žien si spája teplejšie, jarné počasie s priliehavým oblečením, ktoré zvýrazní ich krivky a príťažlivosť. No myslíte si, že v horných partiách by sa dalo ešte čo-to vylepšiť? Jeden skvelý tip pre vás máme!
Foto: 

Na trhu existuje množstvo preparátov zameraných na zväčšenie a spevnenie poprsia. Nie všetky sú však také spoľahlivé a účinné, ako sa tvária. Pokiaľ túžite nájsť produkt, ktorý splní vaše očakávania, ste na správnej adrese.

V čom spočíva ich jedinečnosť?

Výživový doplnok Super PRSIA plus štíhla línia je formulovaný za účelom neinvazívneho zlepšenia pevnosti a veľkosti ženského poprsia. Obsahuje kombináciu výťažkov z rastlín s obsahom fytoestrogénov. Tie, ako je známe, prirodzene napomáhajú formovať ženské poprsie.

Produkt bol vyvinutý pre ženy každého veku, ktoré chcú byť zdravé, krásne, zvodné. Výrobok totiž obsahuje komplex bylinných výťažkov s mnohými ďalšími pozitívnymi vplyvmi na zdravie ženy. Nie je však určený pre tehotné a dojčiace ženy. Rovnako nie je určený pre ženy pred osemnástym rokom života.

Potvrdená kvalita

Predaj výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia je autorizovaný a povolený Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej republiky. To znamená, že každá z bylinných zložiek, zahrnutá v špeciálne vyvinutej formule tohto výživového doplnku, je bezpečná a viacnásobne kontrolovaná. Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia neobsahuje žiadne bylinné zložky, ktoré by užívateľkám mohli spôsobiť zdravotné problémy. Produkt je vyrobený z najčistejších bylinných výťažkov a bez pridania chemických aditív. Každá bylinná zložka výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia prešla niekoľkonásobnou kontrolou čistoty a nezávadnosti. Ich užívanie je preto overené, zdravotne nezádané, ba skôr naopak, zdraviu prospešné.

Nielen väčšie prsia

Produkt Super PRSIA + štíhla línia má totiž i ďalšie pozitívne účinky, ktoré ocení nejedna z nás. Nielenže prispieva k udržaniu štíhlej línie, no postará sa aj o zlepšenie štruktúry vlasov a pokožky, priaznivo pôsobí na zmiernenie menštruačných bolestí, príznakov klimaktéria, pomáha upraviť menštruačný cyklus a zvyšuje libido.

Kedy sa dostavia výsledky?

Každá žena je iná a jedinečná, preto i výsledky prichádzajú podľa individuálnych genetických dispozícií a veku danej ženy. U žien mladších ako 30 rokov boli prvé výsledky užívania výživového doplnku Super PRSIA + štíhla línia pozorovateľné už po 5 dňoch. Vo všeobecnosti by ste mali očakávať prvé viditeľné výsledky po približne 10 - 14 dňoch od začiatku užívania výrobku.

Majte ale na pamäti, že výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je potrebné užívať presne podľa pokynov uvedených v návode a najmä pravidelne. U niektorých žien trvá obnova a naštartovanie správneho fungovania rastových buniek dlhší čas, preto je na mieste trpezlivosť. Až 95% žien užívajúcich výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia potvrdilo, že po jeho predpísanom užívaní mohli pozorovať zväčšenie a spevnenie prsníkov, a to minimálne o jednu konfekčnú veľkosť. A to je štatistika s obrovskou výpovednou hodnotou, čo poviete?

Zdroj: Imperial Vitamins, www.superprsia.sk

- - Inzercia - -