Dnes je piatok, 03.december 2021, meniny má: Oldrich
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Oživte váš pitný režim týmto jednoduchým spôsobom

apríl 26, 2019 - 09:00
Dni sú čoraz teplejšie, a preto je potrebné myslieť na kvalitný pitný režim, ktorý je pre naše vyčerpané telo po dlhej zime veľmi dôležitý.
Foto: 

Pre náš organizmus je najvhodnejšia voda, ktorú si teraz môžeme oživiť s Waterdropom. Táto malá kocka dodá každému poháru vody lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.

Na dlhé horúce dni je pripravený jedinečný Waterdrop empowerment box, ktorý obsahuje takmer všetky príchute mikrodrinkov DEFENCE, YOUTH, BOOST a FOCUS. Vynikajúcu chuť plnú ovocia teraz dostanete i v dizajnovom balení, ktoré je vyrobené z biologicky odbúrateľného materiálu PaperFoam. Empowerment box je aj skvelým darčekom pre každú príležitosť.

Waterdrop predstavuje predovšetkým úžasnú myšlienku a veľké odhodlanie zmeniť spôsob pitia vody bez cukru, plastov, konzervantov a umelých farbív, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov.

Waterdrop je zdravý nápoj, ktorý máš so sebou kdekoľvek a kedykoľvek. Je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a každodenného  života. Nájdete ho v rôznych chutiach, ktoré povzbudia pri náročnom dni alebo naopak upokoja pred spánkom.

Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami či dizajnovými puzdrami na e-shope, ktoré nájdete na stránke www.waterdrop.sk.

- - Inzercia - -