Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Luxusné vianočné sady za výnimočne výhodné ceny!

december 10, 2019 - 09:00
Oriflame ani toho roku nesklamal a prináša luxusné darčekové sady pre všetkých členov rodiny. Ich cena je rovnako luxusná!
Foto: 

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je už tradične pripravená na zvýšený záujem o svoje výrobky počas vianočného obdobia. Nový trend scandi beauty sa už v záujme o prírodnú švédsku značku prejavuje, produktom Oriflame prihráva aj fakt, že sú tvorené špičkovými odborníkmi. Sama značka zamestnáva viac ako 120 vedcov v dvoch centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek, ktorí vyvíjajú produkty nielen zdravé, ale aj efektívne. Mimoriadne obľúbené vône pre Oriflame vytvárajú najväčší a svetovo najuznávanejší parfuméri pôsobiaci najmä v Paríži, kam sa parfumérsky svet sústreďuje.

Z vianočnej ponuky Oriflame sme pre vás vybrali tieto megaluxusné a megavýhodné sady:

Pre ňu

Darčeková sada Eclat Femme Weekend je mimoriadne obľúbená, vôňa patrí k jedným z najpredávanejších v Oriflame. Sadou pozostávajúcou z toaletnej vody a parfumovaného telového spreja potešíte každú temperamentnú a zároveň elegantnú kamošku, sestru, mamu…

Teraz za luxusnú cenu iba 16,99 eur namiesto 41,70 eur. Objednať ju môžete tu.

Pre neho

Darčeková sada Be the Legend poteší sebavedomých a zároveň uvoľnených mužov vo vašom okolí. Toaletná voda a guľôčkový antiperspiračný dezodorant voňajú tónmi plných kontrastov - chrumkavé jablko, jemná koža a bôby tonky.

Sadu teraz môžete kúpiť za luxusnú cenu 16,99 eur namiesto 36,70 eur. Objednajte si ju tu.

Pre najmenších

Máte v rodine detičky a neviete, čím ich potešiť? Stavte na milované Disney postavičky! V ponuke Oriflame nájdete toaletné vody, mydlá či balzamy na pery vhodné pre malé slečny s postavičkami Minnie Mouse, Rapunzel alebo Ariel Malej morskej víly, malých hrdinov zas potešíte toaletnou vodou a mydlom s Mickeym Mouseom, ale aj novinkami v podobe peny do kúpeľa a toaletnej vody Star Wars.

Všetky produkty vo výrazných zľavách si objednajte na www.oriflame.sk.

 

- - Inzercia - -