Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa starať o pleť zaťaženou mestským prostredím?

jún 19, 2021 - 09:00
Anti-aging je téma, ktorá sa bude týkať skôr či neskôr každej z nás. Existujú však tipy, ako starnutie pleti pod tiažou enviromentálnych faktorov oddialiť a čo možno najdlhšie si udržať mladú a sviežo vyzerajúcu pokožku. Základom je čistota. Rovnako tak ako sa staráme o všetko čo chceme, aby nám dlho vydržalo je nutné si hýčkať aj pleť. Ako na to, keď chcete žiť aktívne a popri tom starostlivosť o pleť nezanedbať?
Foto: 
Marcelo Matarazzo on Unsplash

Náročné životné tempo vo víre mesta je takmer synonymom pre zanesenú a unavenú pokožku. Zbavte sa mdlej pleti a vsaďte na produkty, ktoré ju ochránia pred zanášaním nečistôt a zároveň jej dodajú potrebnú šťavu. Produkty Optimals Urban Guard 3D od Oriflame sú prefektne vyváženou kombináciou živín a pomáhajú posilňovať a revitalizovať pleť, na ktorú pôsobia mestské stresory. Zažite mesto s rešpektom ku svojej pleti a aj prírode. Zloženie produktov obsahuje účinné aktívne látky inšpirované prírodou, obaly sú ekologické, pretože obsahujú už recyklovaný plast (PCR).

 TIP: Denný krém aplikujte na sérum, aby bola pleť hydratovaná a chránená. Tato dvojica chráni pleť pred UV žiarením a nečistotami z okolitého prostredia.

14808986_51200822040_o.jpg

Foto: 
Oriflame

Viacúčelový čistiaci gél 3v1, Oriflame Optimals Urban Guard 3D
Hĺbkovo čistí pleť zaťažovanú mestským prostredím. Spojuje čistiaci gél, peeling aj revitalizačnú masku v jednom produkte. Obsahuje jemne vyhladzujúcu čučoriedkovú drť.

Sérum, Oriflame Optimals Urban Guard 3D
Zaisťuje ľahkú hydratáciu a posilňuje ochranu. Vďaka postbiotikám, pantenolu a kyseline hyaluronovej s nízkou molekulovou hmotnosťou pomáha pleť ukľudniť.

Denný krém s SPF 25, Oriflame Optimals Urban Guard 3D
Chráni pleť pred poškodením a hydratuje ju vďaka kyseline hyaluronovej s vysokou molekulovou hmotnosťou a prírodnému voskovému maslu.

Nočný krém, Oriflame Optimals Urban Guard 3D
Posilňuje ochrannú bariéru pleti a uzamyká v nej vlahu vďaka postbiotikám a kyseline hyaluronovej so strednou molekulovou hmotnosťou, ktorá pleť zanecháva odolnou a zdravo vyzerajúcou. 

Ultraľahký sprej, Oriflame Optimals Urban Guard 3D
S nízkomolekulárnou kyselinou hyaluronovou zásobuje pleť potrebnou hydratáciou kedykoľvek potrebujete.

 

- - Inzercia - -