Dnes je sobota, 25.jún 2022, meniny má: Olívia, Tadeáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Udržateľné parfumy, ktoré vám pripomenú krásy Švédska

jún 23, 2021 - 09:14
Synonymom pre slovo moderný je v dnešnej dobe, viac ako kedykoľvek predtým, slovo udržateľný. Či už ide o celkový prístup k životu, alebo napríklad v móde či kozmetike.
Foto: 
Oriflame

Spoločnosť Oriflame sa preto rozhodla držať krok so súčasnými trendmi v oblasti udržateľných vôní a vydala sa na expedíciu naprieč celou švédskou prírodou. Vďaka dvom šikovným parfumérom Marine Iperta a Carlosovi Vinalsovi, vznikla vôňa .SE Swedish Experience vyrobená patentovanými technológiami Scent.Trap® a Pure.Scent®, ktoré umožňujú šetrné zachytenie rastlinných vôní bez ich poškodenia. 

Fľaštička parfumu .SE je unikátna aj v tom, že je vyrobená z recyklovaného skla a každú jej časť môžete jednoducho triediť do príslušného recyklačného koša, čím ochránite našu prírodu. Je zabalená do ochranného obalu, ktorý sa dá ľahko recyklovať a chráni vôňu pri preprave. Samotná krabička je vyrobená z papiera z certifikovaných zdrojov. Skutočným unikátom je ale dávkovač, ktorý nie je natrvalo namontovaný k fľaške, a preto ho možno ľahko odmontovať a recyklovať tak každý jeden prvok fľaštičky, na ktorej sa nachádza minimálna potlač.

Žltá verzia .SE je inšpirovaná sálajúcim hrejivým teplom, ktoré vonia pomarančom, kvetmi vratiča a rozžeraveným brezovým drevom, zatiaľ čo v modrom variante ucítite tóny divokého rozmarínu a čechrice voňavej pripomínajúcu nekonečnú slobodu.  Je len na vás, pre čo sa rozhodnete. Ponorte sa do večerného plávania v hmlistom jazere za svitu mesiaca s vôňou .SE Wild Hearts, ktorá vo vás vyvolá pocit chladného, hmlistého švédskeho jazera. Alebo siahnite po .SE  Blazing Warmth, s ktorou uniknete z vášho mestského bytu s intenzívne dymovou vôňou brezového dreva, obklopení pocitom kolektívneho tepla so srdcom plným radosti a optimizmu.

Produktový tip:

Novinka: Parfumové vody .SE Swedish Experience

Cena: 22,99 €

Na predaj v e-shope www.oriflame.sk

- - Inzercia - -