Dnes je streda, 17.august 2022, meniny má: Milica
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mariah Carey má miliónový kočík

január 12, 2011 - 10:15
Niekto dostane na Vianoce papuče, iný sveter, mixér, obľúbený parfum. Popová ikona Mariah Carey dostala od svojho manžela Nicka Cannona čosi, čo sa jej určite nezmestilo pod stromček – luxusnú limuzínu Rolls Royce Phantom.
Foto: 
Tehotná Carey porodí čoskoro dvojičky a pozorný Cannon sa rozhodol, že nebude na nej šetriť a určite myslel aj na pohodlie a bezpečnosť svojich  detí, keďže podobné autá patria k tým najlepším a najbezpečnejším vozidlám na svete. Auto stojí približne 300 000 eur a Mariah k nemu, samozrejme, dostala aj špeciálne evidenčné číslo, aby každý veľmi dobre vedel, kto sa vlastne v limuzíne vozí.

Slávna hudobníčka sa na sociálnych sieťach nezabudla pochváliť: „Stále sa neviem spamätať zo svojho vianočného darčeka od Nicka Cannona. Mám značku: mommy MC.“ Nick a Mariah sú manželmi od roku 2008. Napriek tomu, že je medzi nimi desaťročný vekový rozdiel, pôsobia šťastným dojmom. Mariah o ich vzťahu povedala: „On je úžasný človek a máme viac spoločných vecí ako rozdielov. Viem, že si ľudia o nás mysleli: Čo? Oni dvaja spolu? Ale myslím si, že tí, ktorí nás poznajú, to veľmi dobre chápu.“ Mariah Carey má skutočne dobrý nos na štedrých a bohatých mužov, ktorí pomáhajú aj jej kariére. Desiatky luxusných darčekov má aj od bývalého manžela, prezidenta spoločnosti Columbia Records a neskôr Sony Tommyho Mottolu, s ktorým žila v manželstve päť rokov a ktorý odštartoval jej hviezdnu dráhu.

Autor: ALENA HORVÁTHOVÁ-ČISÁRIKOVÁ, ANDRIJAN TURAN
Foto: Isifa

- - Inzercia - -